רקדתי כמו משוגעת ביום הולדת של החברה שלי בלי לחשוב על כלום. אבל הגיעה הזמן והמסיבה נגמרה וכל האנשים התחילו לעזוב הביתה. למזלי שני בחורים מאוד חמודים החליטו ללוות אותי הביתה. הגענו בשלום עד לדירה שלי ולמשהו החלטתי להזמין אותם הבית ולהזמין אותם לכוס יין טוב. דיברנו על כל מיני שטויות, צחקנו, אבל ברגע אחד הערב שלנו גלש לכיוון אחר לגמרי.

מיכאל, אחד מהבחורים, התיישב מאוד קרוב אלי והתחיל לנשק את הצוואר שלי. לא רציתי לעצור אותו, כי הרגשתי נעים וגל של חום עבר דרך הגוף שלי. הידיים שלו התחילו לטייל על הגוף שלי ועצרו על השדיים. באותו הרגע הבנתי שאני רוצה להוריד את כל הבגדים שלי ולתת לגבר החזק הזה לעשות איתי מה שבא לו. לכן דקה אחרי זה כבר הייתי ערומה ואפשרתי לגברים להנות מהגוף שלי. לא רציתי לתת להם ישירות והחלטתי לשחק איתם קצת. התיישבתי על הספה, פתחתי את הרגליים שלי והתחלתי לאונן. הם הסתכלו עלי והרגשתי שהאיברים שלהם מתקשים כל רגע. המחשבה על זה חרמנה אותי, כבר הייתי רטובה ורציתי מגע של ידיים גבריים.

אלכס, בחור השני, הרגיש את זה, הוא התקרב אלי והכניס אצבעות לתוך החור שלי. הוא שיחק עם הדגדגן. הורדתי את המכנסיים שלו לקחתי את הזין הגדול שלו לתוך הפה. אחרי מספר רגעים הרגשתי שמיכאל מלקק את הכוס שלי. הוא היה מכניס את הלשון שלו עמוק לתוך החור שלי ונושך את הדגדגן שלי. ברגע שהוא הכנין את החור שלי, הוא הוציא את הזין שלו והכניס אותו לתוכי. המשכתי למצוץ את הזין של אלכס והוא ליטף את השדיים שלה. אז הם התחלפו, רציתי לצרוח מהתרגשות אבל הזין של מיכאל בתוך הפה לא אפשר לי להוציא צליל אחד. הם זיינו אותי בתורות. אלכס היה זריז וקשוח, הוא רצה להכניס את הזין שלו כמה שיותר עמוק. מיכאל היה עדין ביותר.

אחרי סקס ארוך אלכס נשכב על הרצפה, התיישבתי עליו הרגשתי את עצמי כמו רוכבת. אז מיכאל התקרב אלי מאחורה, הוא ניסה להכניס את הזין לתחת שלי. הוא לא הצליח, אז הוא לקח את יד שלי ליקק את האצבעות וגרם לי לזיין את החור אחרי שלי עם אצבעות. הכנסתי אצבע וכמעט עפתי מהנאה. הרגשתי דרך התחת שלי את הזין של אלכס. אז מיכאל הוציא את יד שלי ושוב פעם ניסה להכניס את הזין שלו. הפעם הוא הצליח והרגשתי איך שניהם זזים בתוך החורים שלי. הם תפסו את הקצב אחד של שני וזיינו אותי ביחד. אז הם החליטו להתחלף. אלכס גמר ראשון ישר בתחת שלי, מיכאל היה שני. הוא הספיק להוציא את הזין ולהכניס אותו לתוך הפה שלי ולגמור לשם.

מה בטוח שמפגש אינטימי כזה אני לא ישכח אף פעם, אבל אני לא בטוחה שיהיה לי אומץ לנסות את זה עוד פעם.

www.angelina2.com

שנים בחורים שלי