מוזיקה סקסית באוויר, אני לקוחת את היד שלו ומובילה אותו לחדר שינה. שם אני עוצרת ומסתובבת. אני מסתכלת לתוך העיניים שלו ואז מנשקת אותו בתשוקה. איזה כיף. הוא עונה על הנשיקה שלי ומצמיד אותי אל הקיר.  הנשיקות שלו יותר ויותר חמות ומלאות בתשוקה. הוא פותח את החצאית שלי והיא נופלת על הרצפה. אני נושכת את השפם שלו ומחבקת אותו חזק. אני מרגישה איך הזין שלו כבר רוצה לצאת החוצה. עוד כמה רגעים חמוד. השפתיים שלו מגיעות אל הצוואר שלי, מנשקות את האוזן ואני מרגיש אך התחתונים שלי נרטבים. אני שורטת את הגב שלו ויורדת למטה. אני פותחת את הרוכסן ומוציאה את הזין שלו בזהירות.
"אתה חופשי" – אני לוחשת לו ואז נוגעת עם הלשון על הראש. שומעת את הגניחה הראשונה של אהובי. שוב פעם מלקקת את הראש ואז בולעת את כל הזין. אני מרגישה את היד שלו על ראש, עכשיו הוא שולט על הקצב. מתוק שלי אני יכולה יותר מהר, אני רוצה יותר מהר. הוא מבין אותי ומתחיל לזיין אותי במהירות ישר לתוך הגרון. אני גונחת ונוזלת עוד יותר. אני מסתכלת לתוך הפנים שלו, הוא מרוצה. אני ממשיכה למצוץ וזה מדליק אותי יותר ויותר. הוא קשה מאוד ואז סוף סוף הוא משפריץ את הזרע שלו ישר לגרון שלי. אני לא מאפשרת לאף טיפה לברוח. בולעת הכל וממשיכה למצוץ. אני רואה שהוא מאושר, אז גם אני מאושרת.
הוא מרים אותי בפתאומיות ושוב פעם מצמיד אל הקיר. בכל תנוע שלו אני מרגישה תשוקה מטורפת. הוא שוב פעם מנשק את הצוואר שלי, אני מרגישה את הזין שלו על הכוס. הוא קורע את התחתונים ומכניס אותי אל הקיר עוד יותר חזק. הציפורניים שלי כבר עמוק לתוך הגב שלו, אבל לא אכפת לו. הוא מרים אותי על השולחן ופותח את הרגליים שלי. הגיעה הזמן, אני כבר בוערת כולי מתחושה. הוא תופס את הירכיים שלי חזק. החולצה שלי ביחד עם חזייה כבר מזמן על הרצפה, עכשיו גם החולצה שלו עפה על הרצפה. שנינו ערומים, צעירים וחמים. שנינו רוצים אחת את השני. הוא מצמיד את הזין אל הכוס שלי ומחדיר אותו פנימה.
אני מוציאה גניחה עמוקה ומצמידה אותו אלי חזק. מנשקת, הלשון שלי מטייל בתוך הפה שלו. הוא מתחיל לזיין אותי בתנועות חזקות. הוא לא ממהר להגביר את הקצב.
"אני רוצה אותך" – הוא לוחש לאוזן שלי ואז נושך אותו.
"אני שלך" – אני עונה לא בגניחה.
הידיים שלו מוחצות את התחת שלי כדי לשלוט בקצב. הידיים שלי היו בתוך השערות שלו. אחרי כמה דקות אני מרגישה משהו חם ממלא את החור שלי שלי. אני מתחילה לנשק אותו, יורדת מהשולחן ולוקחת אותו למיטה. המפגש אינטימי שלנו רק מתחיל ואני מתכוונת להפוך אותו למענג ביותר.

angelina2.com

סקס מושלם