אני רוצה לספר על עצמי, שמי אלינה ואני בת 20. אני נערת ליווי ברונטית חמה עם גוף מצוין ושדיים בגודל לא קטן. מה שאני הולכת לספר קרה לי לפני כמה חודשים. יש לי חבר הכי טוב וקראים לו אלון. הוא בן 22, בחור ספורטיבי ואפשר לומר מאוד יפה. הוא מאוד פופולרי בין הבנות אצלנו באוניברסיטה. תמיד היה לי מוזר שאין לו חברה. אני וחברה שלי שוכרים דירה ביחד ואלון היה גר לבד בדירה מאוד נחמדה. הכל התחיל שלא עבד לי איזה משחק מחשב וביקשתי ממנו עזרה, הוא היה מבין במחשבים. זה היה סוף קיץ, התקשרתי אליו וביקשתי ממנו עזרה.

-"רק בעיות את עושה לי"
-"נו..תעזור…"
-"בסדר, עוד מעט אני יגיעה"

בערך אחרי חצי שעה הוא כבר היה אצלי. פתחתי לו את הדלת והלכנו לחדר שלי. הוא התיישב ליד המחשב ואני התיישבתי על המיטה. זה לא היה מהר גם בשבילו והתקנה לקחה המון זמן. התחלנו לדבר על כל מיני דברים והגענו עד לנושא של הזוגיות. שנינו היינו לבד את האמת.

-"תגיד אלון, למה אין לך חברה? חצי מהבנות באוניברסיטה חולמים עליך"
-"אין לי מוסג, אף פעם לא חשבתי על זה. אולי הבנות שחולמות זה לא הבנות שאני חולם עליהן"
-"אז איזה בנות מוצאת חן בעיניך?"
-"אין לי מוסג…."

זה היה ניראה שהשיחה נגמרה, הוא עדיין לא סיים עם המשחק. ישבתי מאחוריו, הרגשתי את הריח שלו שתמיד אהבתי. זה היה הרגע שהבנתי שהוא ממש מוצא חן בעיניי. אז פשוט אבדתי את השפיות שלי ולא ידעתי מה אני עושה בדיוק.

-"אלון….." – הוא הסתובב אלי.
-"כן, מה…?"

הוא לא הספיק לסיים כי פשוט נשקתי . אני בטוחה שהוא היה בשוק, העיניים שלו נפתחו כל כך חזק שחשבתי שהן יפלו החוצה. די מהר הוא השתחרר והתחיל לענות על הנשיקה שלי. התנשקנו ככה מספר דקות, אז עצרתי.

-"מצטערת….אני לא יודעת מה השתלט עלי"
-"לא צריך…לא ציך מלילים מיותרות"

ואז הוא נישק אותי בעצמו, התנשקנו הרבה. הבנתי שאני מתחילה להתרגש. הוא כבר נישק את הצוואר שלי, זה היה המקום החלש שלי, הבנתי שאני מתחילה להירטב. אז הוא עצר.

-"אני רוצה אותך…כאן ועכשיו…"

אני עוד הייתי בתולה ופחדתי רק מהמחשה על סקס.

-"אלון….גם אני…אבל אתה יודע…אני עדיין בתולה"
-"אני יודעה ואני בטוח שתזכרי את הפעם הראשונה לכל החיים"

אחרי המילים האלה הוא שוב פעם התחיל לנשק את הצוואר שלי והתחיל לרדת יותר למטה. הוא הוריד את החולצה שלי, אני את שלו. אז הוא הוריד את המכנסיים שלי וברגע ששנינו כבר היינו ערומים הוא התחיל לרדת לי. זה היה כל כך נעים שלא רציתי שהוא יעצור, אבל הזמן הזה הגיעה. קמתי ואמרתי לו:

-"עכשיו תורי לעשות לך נעים"

הזמנת ליווי לביתך

התחלתי למצוץ לו את הזין, לא ידעתי איך לעשות את זה נכון. בהתחלה רק ליקקתי את הזין שלו לכל האורך, אז לקחתי את כולו לתוך הפה. הרגשתי שאחרי כמה דקות הוא התחיל להתנשם מהנאה. עשיתי את זה עוד כמה דקות, עד שהוא עצר אותי. הוא השכיב אותי על הגב ועלה מלמלה. זה היה הרגע שנבעלתי, הוא ראה את זה והרגיעה אותי.

זה עזר, הצלחתי להשתחרר קצת. הוא התחיל להכניס את הזין שלו, זה היה כואב. התחלתי לצעוק, הוא עצר. אבל רציתי שהוא יסיים את מה שהוא עושה. שכנעתי אותו שהוא צריך להמשיך והכל בסדר. הוא המשיך, הרגשתי כאב חזק שוב פעם. הבנתי שזה קרה, אני כבר לא הייתי בתולה. הייתי מאושרת מאוד מזה. אחרי כמה דקות כבר לא הרגשתי כאב רק הנאה. אחרי שהוא גמר בפעם הראשונה אנחנו לא עצרנו. עשינו סקס עוד מספר שעות לפני שנפלנו בלי כוחות על המיטה.

מאותו מפגש אינטימי אנחנו נמצאים ביחסים, מה לעשות, הוא צדק, את הפעם הראשונה אני זוכרת ממש טוב.

לפני זה הוא היה חבר הכי טוב שלי